اثربخشی تبلیغات و رضایت مخاطبان

اثربخشی تبلیغات و رضایت مخاطبان

روزانه در معرض تبلیغات بسیار زیادی از جمله تبلیغات  تلویزیون، رادیو، تابلوهای فروشگاه، استندها، بنرهای مختلف، تبلیغات روزنامه ها و مجلات، بیلبوردهای سطح شهر، تبلیغات پر زرق و برق سایت ها ، تبلیغات متنوع موبایلی و … قرار می گیریم و چالشی که امروزه در دنیای تبلیغات وجود دارد، بحث اقتصاد توجه است. این مفهوم بدین معناست که بتوانیم در دنیای تبلیغات متنوع و مختلف بیشترین توجه مخاطبان را به سمت تبلیغات خود سوق دهیم. تبلیغات با سه هدف یادآوری کننده،  اطلاع رسان و  متقاعد کننده ارائه می شوند. موضوع مهمی که در این بین بسیار حائز اهمیت خواهد شد اثربخشی تبلیغات است. گروه پژوهشی اقتصاد فرهنگ مفتخر است در قالب خدمات مشاور ه ای به موسسات و نهادهای فرهنگی، اثربخشی تبلیغات گسترده انیمیشن فیلشاه در سطجدیدترین و علمی ترین مدل های روز دنیا در زمینه تبلیغات مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد. ح کشور را با 

همچنین در فاز دوم تحقیق نیز به بررسی میزان رضایت مخاطبان فیلشاه پرداخته شد و نتایج بسیار جالب و کاربردی از مخاطبان این انیمیشن زیبای تولید داخل به مدیران و مسئولین فیلشاه ارائه شد.

شما نیز می توانید جهت مشاوره و مدیریت موسسه فرهنگی خود به متخصصان با تجربه گروه پژوهشی اقتصاد فرهنگ به آدرس تهران- بلوار کشاورز. بین کارگر و جمال زاده پلاک 115 طبقه دوم به صورت حضوری مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 02166948416 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

اولین گردهمایی کافه اقتصاد محتوا
گردشگری چه مزایای اقتصادی دارد؟

گردشگری به جز دوره‌هایی خاص، همواره بازاری رو به رشد و پول‌ساز بوده که مزایا و منفعت‌های زیادی برای کشورها...

چهارمین نشست کافه اقتصاد محتوا

کافه اقتصاد محتوا و استارتاپ 💫 گزارش چهارمین دورهمی کافه محتوا: 🖊در ابتدای چهارمین جلسه از سلسله دورهمی های کافه...

سومین نشست کافه اقتصاد محتوا

سومین نشست کافه اقتصاد محتوا و استارتاپ با موضوع "صنعت مرچندایزینگ یا تجاری سازی محصولات کاراکتر محور " برگزار شد....